OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 17 MARCA 2024 ROKU

Do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
Zachęcamy aby przezywać Wielki Post przez nabożeństwa pokutne. Droga krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17.00, a dla dorosłych i młodzieży po Mszy wieczornej. Gorzkie Żale w niedzielę po zakończonej Mszy świętej sprawowanej o godz. 12.00.
W środę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze Szkoły nr 5. Rekolekcje prowadzą siostry z Sanktuarium w Skrzatuszu.
W środę po mszy świętej wieczornej spotkanie chętnych do zaangażowania w Triduum Paschalne - czytania Pisma Świętego.
W poniedziałki Caritas ma dyżur w salce świetego Benedykta, w godzinach 17.00 - 18.00. W czasie dyżuru można zapisywać osoby potrzebujące  na paczki świąteczne.
Caritas parafialny rozprowadza paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł. Trwa akcja torba miłosierdzia. Możemy zabrać ze sobą torbę i wypełnić ja potrzebnymi produktami żywnościowymi czy higienicznymi i dostarczyć je do zakrystii.
W piątek po zakończonej drodze krzyżowej, po mszy wieczornej, w kościele odbędzie się spektakl słowno - muzyczny przygotowany przez dzieci i nauczycieli ze szkoły we Włynkówku. Dzieci zbierają ofiary na remont kościoła we Włynkówku.
W sobotę (23.03) na Mszy świętej wieczornej poświęcenie i wręczenie krzyż młodzieży przed bierzmowaniem.
W sobotę 23 marca po Mszy wieczornej zapraszamy na „Drogę Krzyżową ku pojednaniu" na górkę narciarza.
10.W przyszłą niedzielę to Niedziela Palmowa. Przed Mszą świętą o godz. 10.30 oraz 12.00 gromadzimy się przed kościołem by rozpocząć uroczystości wyjazdu pana Jezusa do Jerozolimy. Caritas Parafia rozprowadzać będzie palmy na ten dzień.
11.Dziękujemy, że z nami jesteście.
12.Krępa Słupska - Msza święta czwartek o godz. 17.00. W piątek o 17.00 droga krzyżowa.
13. Do wieczności odeszli - śp. + Jan Marzenta l. 86, + Sylwester Ostapiuk l. 47 Wieczny odpoczynek ……